Konkurs dla ratowników medycznych i strażaków z obszarów wiejskich

12.07.2021
Tym razem Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do udziału w konkursie pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania" zaprasza ratowników medycznych i strażaków z obszarów wiejskich. Przedmiotem konkursu ma być nagranie filmowe z instruktażem udzielania pierwszej pomocy, czyli czynności wykonywanych w razie wypadku, urazu bądź nagłego ataku choroby, których zadaniem jest ochrona życia lub zdrowia poszkodowanego, oraz zminimalizowanie niekorzystnych następstw, zanim udzielona zostanie specjalistyczna pomoc medyczna.

Konkurs trwa od dnia 9 lipca 2021 r. do dnia 20 sierpnia 2021 r.

Filmiki należy przesłać do dnia 20 sierpnia 2021 roku, na adres mailowy: [email protected] w tytule wiadomości pisząc: Konkurs filmowy pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania".

11 września br., czyli w Światowym Dniu Pierwszej Pomocy, ogłosimy wyniki Konkursu i uhonorujemy wszystkich drobnymi upominkami (związanymi z pomocą medyczną w tym mniejsze i większe apteczki z certyfikatami), a Laureatów I, II i III miejsca nagrodami rzeczowymi (fantomami i certyfikowanymi torbami medycznymi).

Więcej informacji na stronie: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/arimr-zaprasza-do-udzialu-w-konkursie-pt-akcja-reanimacja-i-moc-ratowania.html

źr. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa