Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przekazała komputery dla gminnych szkół

08.07.2021
Małopolski Oddział Regionalny ARiMR w Krakowie przekazał na ręce Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta 10 zestawów komputerowych. Następnie otrzymane komputery trafiły do Szkoły Podstawowej w Kaninie (5 szt.)  i Szkoły Podstawowej w Kłodnem (5 szt.).
 
Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Jerzego Adama Radonia – dyrektora Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Krakowie za wsparcie naszych placówek oświatowych, a także Panu Jerzemu Jabłońskiemu – Radnemu Gminy Limanowa za pomoc przy pozyskaniu sprzętu.


Liczba wyświetleń: 1418
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne