A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przekazała komputery dla gminnych szkół

08.07.2021
Małopolski Oddział Regionalny ARiMR w Krakowie przekazał na ręce Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta 10 zestawów komputerowych. Następnie otrzymane komputery trafiły do Szkoły Podstawowej w Kaninie (5 szt.)  i Szkoły Podstawowej w Kłodnem (5 szt.).
 
Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Jerzego Adama Radonia – dyrektora Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Krakowie za wsparcie naszych placówek oświatowych, a także Panu Jerzemu Jabłońskiemu – Radnemu Gminy Limanowa za pomoc przy pozyskaniu sprzętu.


Liczba wyświetleń: 271
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30