Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

15 sierpnia br. wystartuje 23. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”

29.07.2021
W niedzielę 15 sierpnia wystartuje Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”. Najlepsi kolarze z Polski oraz wielu krajów Europy i świata wezmą udział w 23. edycji tego wydarzenia.
 
Międzynarodowy Wyścig Kolarski  to sportowe przedsięwzięcie które poświęcone pamięci wybitnego polskiego trenera kolarskiego Henryka Łasaka. Tegoroczna edycja Wyścigu rozpocznie w niedzielę 15 sierpnia się na Limanowskim Rynku. W godzinach 11:35 do 12:45 odbędzie się prezentacja ekip oraz podpisywanie list startowych, po czym o 12:45 rozpocznie się start ostry z ul. Konopnickiej w Limanowej. Meta wyścigu usytuowana będzie przy budynku Limanowskiego Domu Kultury (ul. Bronisława Czecha).
 
Zawodnicy do pokonania będą mieli dystans 150 km w malowniczej, lecz bardzo wymagającej i górzystej trasie. Zachęcamy do kibicowania!
 
Rywalizację zaplanowano także dla najmłodszych kolarzy – w ramach Memoriału w dniu 14 sierpnia odbędzie się bowiem Mini Wyścig dla Dzieci i Młodzieży im. Henryka Łasaka. Trasa Mini Wyścigu to ul. Kusocińskiego przy Miasteczku Ruchu Drogowego (ścieżka zdrowia). Początek o godz. 15.30. Uwagazapisy przyjmowane są wyłącznie e-mailowo pod adresem [email protected] do dnia 12 sierpnia.
 
Informacje szczegółowe poniżej na plakatach.


Liczba wyświetleń: 1912
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne