A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wianki na zakończenie Oktawy Bożego Ciała

11.06.2021
,,Jak ocalić ginący czas”

Z okazji zakończenia Oktawy Bożego Ciała, grupa z Męciny działająca przy bibliotece publicznej, by podtrzymać piękną, polską tradycję, zaprezentowała wicie wianków, które zostały uroczyście poświęcone.Pokaz przygotowały:
Władysława Sopata
Stanisława Oleksy
Genowefa Król
Teresa Dudczyk
Krystyna Gawlik

Inicjatorki pokazu pragną krzewić tradycje i zwyczaje ludowe i zaszczepiać je w młodym pokoleniu. Za budowanie dziedzictwa kulturowego i tożsamości regionalnej serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorkom wydarzenia.

źr. Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi


Liczba wyświetleń: 108
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30