Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wianki na zakończenie Oktawy Bożego Ciała

11.06.2021
,,Jak ocalić ginący czas”

Z okazji zakończenia Oktawy Bożego Ciała, grupa z Męciny działająca przy bibliotece publicznej, by podtrzymać piękną, polską tradycję, zaprezentowała wicie wianków, które zostały uroczyście poświęcone.Pokaz przygotowały:
Władysława Sopata
Stanisława Oleksy
Genowefa Król
Teresa Dudczyk
Krystyna Gawlik

Inicjatorki pokazu pragną krzewić tradycje i zwyczaje ludowe i zaszczepiać je w młodym pokoleniu. Za budowanie dziedzictwa kulturowego i tożsamości regionalnej serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorkom wydarzenia.

źr. Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi


Liczba wyświetleń: 949
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne