A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spisz się na Paproci! - możliwość samospisu podczas Otwarcia Sezonu Turystycznego - NSP 2021

25.06.2021
Jeżeli do tej pory nie spełniłeś swojego obowiązgu polegającego na spisaniu się w Narodowym Powszechnym Spisie Ludności i Mieszkań 2021 , możesz zrobić to w najbliższą niedzielę podczas Otwarcia Sezonu Turystycznego na górze Paproć!
Będzie to mozliwe dzięki Mobilnemu Punktowi Spisowemu  NSP2021, który będzie obsługiwany przez pracowników Urzędu Statystycznego w Krakowie. Pracownicy pomogą mieszkańcom jak i turystom w dokonaniu samospisu. 
W trakcie spisu można spisać wszystkich domowników (nie tylko siebie) – trzeba tylko znać ich PESELE. Wtedy obowiązek zrealizowania NSP jest dopełniony i nikt już w sprawie Spisu nie będzie dzwonił, ani też nie przyjdzie żaden rachmistrz terenowy. A udział w NSP i tak jest obowiązkowy.

W takim punkcie może się spisać każdy, nie tylko mieszkaniec Gminy, ale także gmin sąsiednich, z powiatu, a nawet osoby przyjezdne – z całej Polski.
Spis jest wg stanu w dniu 31 marca 2021, czyli ważne jest, jak wtedy wyglądała sytuacja (czyli, gdzie kto mieszkał, jaki wykonywał zawód itd.)
Pracownicy Urzędu oczywiście mają wszystkie upoważnienia do przetwarzania danych osobowych i są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania tajemnicy statystycznej.
Mobilny Punkt będzie działał od rozpoczęcia uroczystości  do  godz. 18:00 

Serdecznie zachęcamy!


Liczba wyświetleń: 238
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30