A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ruch wahadłowy w ciągu drogi nr 1579 K Siekierczyna – Naszacowice

09.06.2021
Droga jednak przejezdna !
Starosta Limanowski informuje, że w związku z "uwarunkowaniami społeczno-technologicznymi", zmianie ulega zakres ograniczeń w ruchu na odcinku drogi powiatowej od mostu w Berdychowie do centrum Przyszowej. Droga która miała być wyłączona z ruchu będzie jednak przejezdna.

W środę powiat poinformował, że droga od mostu w Berdychowie do centrum Przyszowej będzie zamknięta na całym odcinku od 14 do 18 czerwca. W tym czasie asfalt miał być wykonywany całą szerokością jezdni. To jednak ulega zmianie - droga  nie zostanie zamknięta, bo asfalt będzie wykonywany połówkami jezdni.

- Według stanu na dzień 10 czerwca 2021, w związku z planowanym położeniem nawierzchni bitumicznych (warstwa wyrównawcza i wiążąca) połówkami  jezdni, w dniach od 14 do 25 czerwca 2021 r, w godzinach 08:00 do 18:00 należy liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami na odcinku drogi powiatowej nr 1579 K Siekierczyna–Naszacowice od mostu w Berdychowie do centrum Przyszowej - informuje powiat. - Na przedmiotowym odcinku drogi, ruch będzie odbywał się wahadłowo pod kierownictwem uprawnionych osób. Jednocześnie zaleca się korzystanie w miarę możliwości z innych dostępnych połączeń drogowych w rejonie prowadzenia inwestycji. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych, podane powyżej ramy czasowe mogą ulec zmianie/przesunięciu. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 


Liczba wyświetleń: 122
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30