Nagrodzono najlepszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021

25.06.2021
W dniu 23 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa wręczono nagrody uczniom za szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021.

Gratulacje do uczniów, nauczycieli i dyrektorów skierował Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, dziękując za osiągnięte wyniki, które jak podkreślił są efektem wielkiego zaangażowania oraz wzajemnej pracy uczniów i nauczycieli.

Wyróżnieni uczniowie odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Wójta i Wizytatora Kuratorium Oświaty w Krakowie Pani Agnieszki Jędrzejek.

W gronie wyróżnionych za szczególne osiągnięcia w nauce uczniów, w mijającym roku szkolnym, znaleźli się:

Gratulacje wyróżnionym i podziękowania opiekunom złożyła także obecna na uroczystości Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król, życząc wszystkim udanych wakacji.