A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nagrodzono najlepszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021

25.06.2021
W dniu 23 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa wręczono nagrody uczniom za szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021.
 
Gratulacje do uczniów, nauczycieli i dyrektorów skierował Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, dziękując za osiągnięte wyniki, które jak podkreślił są efektem wielkiego zaangażowania oraz wzajemnej pracy uczniów i nauczycieli.
 
Wyróżnieni uczniowie odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Wójta i Wizytatora Kuratorium Oświaty w Krakowie Pani Agnieszki Jędrzejek.

W gronie wyróżnionych za szczególne osiągnięcia w nauce uczniów, w mijającym roku szkolnym, znaleźli się:Gratulacje wyróżnionym i podziękowania opiekunom złożyła także obecna na uroczystości Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król, życząc wszystkim udanych wakacji.


Liczba wyświetleń: 827
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30