A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nagrody Wójta Gminy Limanowa za wysokie osiągnięcia sportowe

16.06.2021
Dnia 15 czerwca br. w siedzibie Urzędu Gminy zostały wręczone nagrody Wójta Gminy Limanowa za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2020 roku. Zgodnie z uchwałą Nr XIV/160/2016 Rady Gminy Limanowa o takie wyróżnienie mogą starać się mieszkańcy Gminy Limanowa, którzy zdobyli najwyższe lokaty na podium podczas Mistrz Polski, Europy i Świata, uchwała przewiduje również wyróżnienie osób, które osiągnęły szczególne wyniki sportowe na ogólnopolskich turniejach.

Zarządzeniem nr 79/2021 z dnia 28 maja 2021 r. Wójt Gminy Limanowa przyznał nagrody następującym sportowcom:
  • Julia Domiter - tenis stołowy
  • Bartosz Sułkowski - tenis stołowy
  • Karol Sułkowski - tenis stołowy
Sportowcy w obecności rodziców odebrali nagrody oraz okolicznościowe dyplomy gratulacyjne z rąk Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta. Wójt pogratulował młodzieży i podziękował rodzicom za okazywane wsparcie dla swoich pociech i pomoc w realizowaniu wytyczonych przez nich sportowych celów.


Liczba wyświetleń: 746
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30