A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Kampania "Bezpieczny Wypoczynek - ochrona przed kleszczami"

21.06.2021
W celu podniesienia poziomu wiedzy mieszkańców Małopolski nt. bezpiecznego wypoczynku Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie przy współpracy z Nadleśnictwem Gorlice – Lasy Państwowe zorganizowała kampanię medialną mającą charakter edukacyjno-informacyjny pn.: „Bezpieczny wypoczynek” skierowanej do osób korzystających z uroków natury. Pierwsza część kampanii poświęcona jest ochronie przed kleszczami i profilaktyce chorób odkleszczowych.
 
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami graficznymi.
 
źr. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej


Liczba wyświetleń: 351
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30