Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Kampania "Bezpieczny Wypoczynek - ochrona przed kleszczami"

21.06.2021
W celu podniesienia poziomu wiedzy mieszkańców Małopolski nt. bezpiecznego wypoczynku Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie przy współpracy z Nadleśnictwem Gorlice – Lasy Państwowe zorganizowała kampanię medialną mającą charakter edukacyjno-informacyjny pn.: „Bezpieczny wypoczynek” skierowanej do osób korzystających z uroków natury. Pierwsza część kampanii poświęcona jest ochronie przed kleszczami i profilaktyce chorób odkleszczowych.
 
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami graficznymi.
 
źr. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej


Liczba wyświetleń: 697
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne