A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Już w najbliższą niedzielę „Otwarcie Letniego Sezonu Turystycznego” na Paproci

25.06.2021
W  niedziele, tj. 27 czerwca br. na górze Paproć (645 m n.p.m.) odbędzie się uroczysta inauguracja sezonu turystycznego na Ziemi Limanowskiej. Imprezę jak co roku rozpocznie msza św., a po niej zaplanowany jest szereg atrakcji.
 

Msza św. inaugurująca sezon turystyczny, do której oprawę muzyczną zapewni orkiestra działająca przy parafii w Łososinie Górnej rozpocznie się o godz. 14.00. Po Eucharystii letni sezon turystyczny otworzą władze Gminy Limanowa oraz Starostwa Powiatowego w Limanowej. Następnie na scenie zagości muzykalna i utalentowana rodzina Wróblów, która obchodzi jubileusz 50-lecia działalności Muzycznego Zespołu Rodziny Wróblów. Po symbolicznych życzeniach dla Jubilatów, ok. godz. 16.15 przez zebraną publicznością wystąpi kapela Górne Łososinioki działająca przy OSP Łososina Górna.
 
Od 16.45 zaplanowany jest program animacji dla najmłodszych uczestników imprezy, nie zabraknie także konkursów z nagrodami! O godz. 17.30 sceną zawładnie Zespół Regionalny Starowiejski Hyr, a później (ok. godz.) 18.00 do wspólnej zabawy wszystkich zebranych gości zachęci zespół muzyczny Zryw.
 
Na tych którzy wezmą udział w loterii i wrzucą swój szczęśliwy los czekać będą cenne rzeczowe nagrody, które planowo zostaną rozlosowane o godz. 19.00.

O godz. 20.00, na zakończenie programu, dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy, wystąpi zespół muzyczny The Lux.
 


W trakcie imprezy najmłodsi jej uczestnicy bezpłatnie będą mogli skorzystać z dmuchańców, zabaw z animatorami, przejażdżek konnych, ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez ratowników limanowskiej sekcji GOPR.
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej inauguracji letniego sezonu turystycznego, a zmotoryzowanych prosimy o stosowanie się do następującej organizacji ruchu: wyjazd na górę Paproć – od strony Zamieścia /Przylaski/, a zjazd w kierunku Łososiny Górnej.
 
Impreza współfinansowana jest ze środków Powiatu Limanowskiego.


Liczba wyświetleń: 1010
1

Pliki do pobrania

1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30