Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

DOBRY START 300 dla ucznia - spotkanie z ekspertem ZUS w Urzędzie Gminy Limanowa

30.06.2021
Od roku szkolnego 2021/2022 świadczenie (tzw. 300+) w ramach programu Dobry Start będzie przyznawał i wypłacał Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wnioski będzie można składać od 1 lipca do 30 listopada tylko drogą elektroniczną.
 
Osoby, które nie założyły jeszcze indywidualnego konta na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS będą miały okazję zrobić to przy pomocy eksperta ZUS w Urzędzie Gminy Limanowa, Spotkanie z ekspertem ZUS w sprawie wniosków o świadczenie "Dobry Start 300 + dla ucznia", odbędzie się w budynku Urzędu Gminy Limanowa, przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 18 B, 34 - 600 Limanowa, sala Nr 13 w dniu 06 lipca 2021r., godz. 9.00 - 14.00.

 
W ramach programu rodzice - bez względu na dochody - mogą otrzymać jednorazowo 300 zł na zakup podręczników, zeszytów, sprzętów potrzebnych uczniom oraz pozostałego wyposażenia niezbędnego dzieciom uczącym się w szkołach podstawowych, liceach, szkołach policealnych oraz innych placówkach edukacyjnych do ukończenia 20. roku życia lub 24 lat w przypadku osób z niepełnosprawnościami.
 


Więcej informacji na temat programu Dobry start na www.zus.pl oraz www.gov.pl/web/rodzina/dobry-start.

źr. ZUS


Liczba wyświetleń: 1478
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne