A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

X Gminny Konkurs Języka Angielskiego

07.05.2021
Już po raz dziesiąty został zorganizowany Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, objęty honorowym patronatem przez Wójta Gminy Limanowa – pana Jana Skrzekuta. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło dnia 6 maja 2021r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Starej Wsi. Do konkursu przystąpiło 12  uczniów z 7 szkół z terenu Gminy Limanowa.
 
Uczestnicy zmagali się z zadaniami konkursowymi w dwóch kategoriach:
KATEGORIA I: klasy 1-3
KATEGORIA II: klasy 4-8

 
Szczególne gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, gdyż w tym trudnym dla edukacji okresie, uczniowie włożyli dużo pracy i wysiłku w przygotowanie do konkursu. Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności, o czym świadczą imponujące wyniki. Komisja konkursowa, w skład której wchodzili nauczyciele uczący w szkołach podstawowych, wyłoniła następujących laureatów:
 
KATEGORIA I - klasy 1-3
I miejsce - Nikola Papież; opiekun pani Klaudia Biedrońska
SP im. ks. JÓZEFA GÓRSZCZYKA w PISARZOWEJ

II miejsce - Antoni Pasionek; opiekun pani Renata Szewczyk
SP  im. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO w  MORDARCE

III miejsce - Krzysztof Siciarz; opiekun pani Renata Frączek-Mamak
SP Nr 2 im. KONSTYTUCJI 3 MAJA W MĘCINIE

Wyróżnienie: Franciszek Florek; opiekun pani Wiesława Halat
SP Nr 2 im. STANISŁAWA KONARSKIEGO W STAREJ WSI  
             
KATEGORIA II - klasy 4-8
I miejsce - Martyna Halota; opiekun pani Ewelina Miśkowiec 
SP im. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W RUPNIOWIE

II miejsce - Antoni Dudziak; opiekun pani Maria Siciarz
SP im. WŁADYSŁAWA  REYMONTA W PASIERBCU

III miejsce - Michał Hada; opiekun pani Renata Włodarczyk
SP  im. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO w  MORDARCE

Wyróżnienie: Amelia Barnaś; opiekun pani Joanna Janik-Kita
SP Nr 2 im. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO  W SIEKIERCZYNIE
 
Laureaci i uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni grami edukacyjnymi, książkami do nauki języka angielskiego. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli pani Edyta Król - Dyrektor GZOS, pan Jana Skrzekut - Wójt Gminy Limanowa oraz pan Marek Twaróg -  Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w  Starej Wsi.

Dziękujemy za ufundowanie nagród Wójtowi Gminy Limanowa. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom przygotowującym dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie bardzo dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych  sukcesów w nauce języka angielskiego.

koordynator konkursu – Wiesława Halat
 
źr. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starej Wsi

Liczba wyświetleń: 555
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30