A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nowe linie autobusowe od Kolei Małopolskich, na trasie m.in Limanowa-Bochnia

28.05.2021
Dzięki wsparciu Zarządu Województwa Małopolskiego oraz środkom Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych, Koleje Małopolskie sp. z o.o. rozszerzyły sieć Autobusowych Linii Dowozowych o nowe linie.

Nowe połączenia odbywać się będą na trasach: Bochnia - Limanowa, Bochnia - Szczurowa i Brzesko - Koszyce. W załączniku szczegółowy rozkład jazdy na dni powszednie i świąteczne dla linii ALD3 Bochnia - Limanowa. Rozkłady obowiązują od 15 maja 2021 r.

Na każdej z tych tras będą się odbywały:
  • 6 par kursów w ciągu dnia od poniedziałku do piątku,
  • ​4 pary kursów w ciągu dnia od soboty do niedzieli, a także w święta.

Jednocześnie informujemy, że autobusy ALD zostały skomunikowane z pociągami na linii SKA3. W przypadku wystąpienia opóźnienia autobus będzie oczekiwał na pociąg do około 10 min.

Przystanek początkowy/końcowy zlokalizowany jest dla:
  • linii ALD3 oraz ALD4 przy Dworcu Kolejowym w Bochni, przystanek „Bochnia ul. ks. Józefa Poniatowskiego - Dworzec PKP",
  • linii ALD 5 przystanek autobusowy „Brzesko PKP", zlokalizowany przy ul. Mikołaja Kopernika obok Dworca Kolejowego w Brzesku.

Przewóz realizowany będzie w oparciu o Regulamin przewozu osób, rzeczy i zwierząt pojazdami Autobusowych Linii Dowozowych obsługiwanych przez „Koleje Małopolskie" sp. z o.o., a sprzedaż biletów na tej trasie realizowana będzie na podstawie Taryfy Drogowej.

źr. Koleje Małopolskie sp. z o.o.


Liczba wyświetleń: 1166
4

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30