Kondolencje z powodu śmierci Heleny Zoń

12.05.2021
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy  wiadomość o śmierci  śp. Heleny Zoń wieloletniego, cenionego nauczyciela języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Siekierczynie.
Msza Św. pogrzebowa odbędzie się 13 maja br. (czwartek) o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie.
Szczere kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia i żalu rodzinie i  bliskim składają Władze Gminy Limanowa.

" Śp.  Helena Zoń  była wybitnym nauczycielem polonistą, pedagogiem, wychowawcą wielu pokoleń dzieci i młodzieży naszej szkoły. - wspomina zmarłą obecna dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Józefa Setlak- wspaniały człowiek  o wielkim sercu i umyśle. Była osobą wrażliwą i otwartą na potrzeby innych, zaangażowaną w życie społeczne naszego środowiska.
Jej życzliwość i serdeczność wobec innych, rzadki dar zjednywania ludzi oraz wysoka kultura osobista czyniły z niej osobę powszechnie lubianą i szanowaną.
Śp. Helena Zoń  cieszyła się niekwestionowanym autorytetem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli."