Informacja dot. drogi dojazdowej prowadzącej do wylotu tunelu kolejowego - Mordarka

17.05.2021
Prezentacja dokumentacji przygotowanej przez PKP dotyczącej modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz w miejscowości Mordarka – Szarysz, w zakresie drogi dojazdowej prowadzącej do wylotu tunelu kolejowego.

Szanowni Mieszkańcy,
w związku z trwającym procesem uzgadniania dokumentacji dotyczącej modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz związanej z infrastrukturą gminną w zakresie dróg, w Urzędzie Gminy Limanowa można zapoznać się z zaproponowanym przez PKP rozwiązaniem dotyczącym drogi dojazdowej prowadzącej do wylotu tunelu w miejscowości Mordarka – Szarysz. Dokumentacja dostępna jest do wglądu u zastępcy Wójta Gminy Limanowa. W razie potrzeby  z podstawowymi informacjami dotyczącymi zaproponowanych rozwiązań można zapoznać się u Sołtysa lub Radnych z rejonu Mordarki.
Wojciech Pazdan