Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Informacja dot. drogi dojazdowej prowadzącej do wylotu tunelu kolejowego - Mordarka

17.05.2021
Prezentacja dokumentacji przygotowanej przez PKP dotyczącej modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz w miejscowości Mordarka – Szarysz, w zakresie drogi dojazdowej prowadzącej do wylotu tunelu kolejowego.

Szanowni Mieszkańcy,
w związku z trwającym procesem uzgadniania dokumentacji dotyczącej modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz związanej z infrastrukturą gminną w zakresie dróg, w Urzędzie Gminy Limanowa można zapoznać się z zaproponowanym przez PKP rozwiązaniem dotyczącym drogi dojazdowej prowadzącej do wylotu tunelu w miejscowości Mordarka – Szarysz. Dokumentacja dostępna jest do wglądu u zastępcy Wójta Gminy Limanowa. W razie potrzeby  z podstawowymi informacjami dotyczącymi zaproponowanych rozwiązań można zapoznać się u Sołtysa lub Radnych z rejonu Mordarki.
Z poważaniem
Wojciech Pazdan


Liczba wyświetleń: 985
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne