A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Dzień Mamy i Taty" w Szkole Podstawowej w Mordarce

26.05.2021
Jak co roku, w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce, świętowano  Dzień Mamy i Taty.  
" Mimo, iż występy musieliśmy przygotować w formie on-line ze względu na trwającą pandemię, przygotowaniom do tego szczególnego dnia towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Dzieci z grup 0 „a”, 0 „b” i klas I-III oraz dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną z radością i podekscytowaniem wykonały dla swoich Rodziców prezenty oraz nagrały występy, wierszyki itp. Podczas przygotowań nie cichły rozmowy na temat Rodziny. Dzieci chętnie opisywały Mamę i Tatę, a także opowiadały, jak lubią spędzać czas z Rodzicami. Uznały jednogłośnie, że są to osoby najważniejsze w ich życiu. Wszystkie niespodzianki Rodzice mogli obejrzeć na szkolnej stronie Facebook." - recenzuje opiekun oraz  koordynator wydarzenia Agata Tomera.
"Z okazji Ich święta, życzymy wszystkim Mamom i Tatom wszystkiego co najlepsze. Zdrowia, radości oraz samych szczęśliwych chwil. Do życzeń dzieci dołączają się wszyscy pracownicy Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce na czele z dyrektorem Pawłem Ciułą."
Agata Tomera


 


Serdecznie gratulujemy organizatorom przeprowadzenia wydarzenia . Pomimo utrudnionych możliwości działania, jesteśmy przekonani, że radość rodziców w żadnej mierze nie była pomniejszona. 

Liczba wyświetleń: 322
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30