Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

TopMaths - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

26.04.2021
Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths" kierowany jest do wszystkich entuzjastów matematyki, którzy zechcą zmierzyć się z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny nauki. Adresowany jest on do uczniów z terenu całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.
 
1. Konkurs „TopMaths" zostanie zorganizowany online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.
 
2. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on przeprowadzony w niniejszych kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.
 
3. Pytania, z jakimi mierzyć będą się uczestnicy konkursu odpowiadają najnowszej podstawie programowej. Zostały one opracowane przez nauczycieli matematyki, w związku z tym ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas 8 i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się pytania odnoszące się do zakresu materiału pojawiającego się na maturze podstawowej, a także rozszerzonej).
 
4.Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths" można znaleźć pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths
 
„TopMaths" to wyjątkowa zabawa matematyczna, umożliwiająca rywalizację z innymi. To również możliwość, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk". Niniejszym pragniemy zaprosić do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.


Liczba wyświetleń: 763
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne