A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Serduszka z Prokocimia” – w Szkole Podstawowej w Młynnem

01.04.2021
W  dniu 27 marca została zakończona akcja charytatywna : „Serduszka z Prokocimia”, organizowana w Szkole Podstawowej w Młynnem . Tego dnia nauczyciele – koordynatorzy (Anna Kwit, Anna Kita, Edyta Mróz ) dostarczyli zebrane przez darczyńców rzeczy do oddziałów Kardiochirurgii i Kardiologii  w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie – Prokocim.
            Celem akcji było zebranie potrzebnych artykułów do codziennej pielęgnacji i podarowanie ich chorym dzieciom przebywającym na oddziałach Kardiochirurgii i Kardiologii. Zebrane zostały ubrania, kocyki, prześcieradła, poduszki, pieluchy, ręczniki oraz chusteczki nawilżane.
Jak co roku, tak i podczas tej akcji dzieci ze Szkoły Podstawowej w Młynnem oraz ich rodziny udowodnili, że mają ogromne serca i dzięki Ich hojności udało się zebrać pokaźną ilość potrzebnych produktów.
Ogromnym wsparciem i podporą podczas trwania akcji była  Dyrektor Bożena Golonka,  służąca swoją radą i pomocą na każdym etapie naszej akcji oraz Grono Pedagogiczne, które równie hojnie włączyło się i zaangażowało w pomyślny przebieg tego wydarzenia.
            Bardzo dziękujemy Wszystkim za otwarcie swoich serc, pomoc oraz za każdy , nawet najmniejszy okazany gest wspierający tę inicjatywę.


Koordynatorzy akcji


Liczba wyświetleń: 420
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30