Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Przekazanie placów budowy pod wykonanie dróg w Siekierczynie i Lipowem

28.04.2021
W ostatnich dniach przekazane zostały wykonawcom place budowy pod realizację dwóch zadań, które wykonane będą na terenie gminy Limanowa, dzięki wsparciu pozyskanemu ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
  1. „Remont drogi gminnej 340500K Siekierczyna - Raszówki - Jabłoniec w km 0+000 do km 3+219 w miejscowości Siekierczyna, Gmina Limanowa”.
  2. „Remont drogi gminnej 340447K Lipowe - Talagówka - Limanowa w km od 0+000 do km 2+560 (z wyłączeniem odcinka w km od 0+060 do km 0+105)  w miejscowości Lipowe, Gmina Limanowa”.
Całkowita wartość obu zadań to 2 307 064,68  zł. Inwestycję realizować będzie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe LIMDROG Sp. z o.o, które zostało wyłonione w postępowaniu przetargowym.W przekazaniu terenów pod inwestycje uczestniczyli przedstawiciele gminy: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Wicewójt Gminy Limanowa Wojciech Pazdan, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Stanisław Piegza, Radny Gminy Limanowa Zdzisław Kądziołka, Sołtys wsi Siekierczyna Józef Hutek, Sołtys wsi Lipowe Marcin Ryś, Inspektor Nadzoru Janusz Liptak oraz z ramienia wykonawcy zadania, firmy LIMDROG – pani Jadwiga Zoń.

Planowany termin zakończenia obu zadań wyznaczono na koniec października br.


Liczba wyświetleń: 1614
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne