Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Promesa na budowę hali sportowej w Męcinie odebrana

28.04.2021
W dniu wczorajszym tj. 27 kwietnia 2021 r. Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut odebrał symboliczny czek z rąk Wicewojewody Małopolskiego Józefa Leśniaka. Spotkanie odbyło się w delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu. W wydarzeniu uczestniczyli również parlamentarzyści z subregionu sądeckiego: Anna Paluch, Jan Duda i Wiesław Janczyk oraz włodarze pozostałych zaproszonych samorządów.

Uzyskana kwota to 4 mln zł z przeznaczeniem na budowę  hali sportowej wraz z wyposażeniem  przy Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie.

Nowoczesna hala wyposażona będzie w  boisko umożliwiające grę w piłkę halową,  siatkówkę, koszykówkę  oraz inne dyscypliny sportowe. Obiekt wyposażony będzie w niezbędne zaplecze socjalne tj. szatnie,  sanitariaty, magazyny sprzętu sportowego oraz pomieszczenie dla nauczycieli. Planuje się również wyposażenie obiektu w trybuny mieszczące ponad 100 widzów.

fot. Małopolski Urząd Wojewódzki


Liczba wyświetleń: 830
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne