Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podpisanie umowy pożyczki z klubem sportowym LKS Mordarka

20.04.2021
Dzisiaj (tj. 20 kwietnia 2021 r.) w godzinach przedpołudniowych Jan Skrzekut Wójt Gminy Limanowa podpisał umowę z Ludowym Klubem Sportowym „Mordarka” na nieoprocentowaną pożyczkę w kwocie 37.541,70 zł, która przeznaczona zostanie na realizację zadania pn. „Aktywne lato z LKS Mordarka”. Klub LKS Mordarka reprezentowała Pani Iwona Słowiak-Bąba - Prezes klubu LKS i Pan Dawid Sułkowski - Skarbnik klubu.
 
Projekt ma na celu zagospodarowanie czasu wolnego w okresie letnim dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu gmin: Dobra, Jodłownik, Kamienica, Limanowa, Laskowa, Łukowica, Słopnice oraz Tymbark poprzez organizację turniejów piłkarskich w terminie: 01.05.2021-30.06.2021 (w kategoriach wiekowych: skrzaty, żaki, orliki), a także pikniku rodzinnego, który odbędzie się na przełomie maja i czerwca. Planowo projekt zrealizowany zostanie do końca czerwca, jednak z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną, zaplanowane terminy poszczególnych działań mogą ulec zmianie, dlatego wszystkie informacje ukazywać się będą na bieżąco na oficjalnej stronie internetowej klubu oraz na profilu fanpage LKS Mordarka na Facebooku.
 
W ubiegłym roku klub sportowy LKS Mordarka podpisał umowę z Województwem Małopolskim na realizację zadania „Aktywne lato z LKS Mordarka” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dzięki otrzymanej pożyczce projekt będzie możliwy do zrealizowania.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w zaplanowanych atrakcjach - spędźmy to lato aktywnie!


Liczba wyświetleń: 1080
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne