A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Folk-Art. – dziedzictwo obok mnie”

27.04.2021
Stowarzyszenie Miłośników Przeszłości i Rozwoju Wsi Pisarzowa realizuje projekt pn. „Folk-Art. – dziedzictwo obok mnie”, który ma na celu zachowanie dziedzictwa lokalnego. Organizuje warsztaty rękodzielnicze oraz plenerowe – skierowane do lokalnej społeczności.

Projekt ma na celu zainspirowanie przede wszystkim dzieci i młodzieży do twórczości artystycznej oraz poszerzenie wiedzy o regionie – opartej na folklorze, a także integrację międzypokoleniową, środowiskową, kulturalną poprzez realizację warsztatów z rękodzieła i plenerowe spotkania.


Liczba wyświetleń: 126
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30