Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Folk-Art. – dziedzictwo obok mnie”

27.04.2021
Stowarzyszenie Miłośników Przeszłości i Rozwoju Wsi Pisarzowa realizuje projekt pn. „Folk-Art. – dziedzictwo obok mnie”, który ma na celu zachowanie dziedzictwa lokalnego. Organizuje warsztaty rękodzielnicze oraz plenerowe – skierowane do lokalnej społeczności.

Projekt ma na celu zainspirowanie przede wszystkim dzieci i młodzieży do twórczości artystycznej oraz poszerzenie wiedzy o regionie – opartej na folklorze, a także integrację międzypokoleniową, środowiskową, kulturalną poprzez realizację warsztatów z rękodzieła i plenerowe spotkania.


Liczba wyświetleń: 618
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne