Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

ADAPTER ZAWODOWY – wsparcie dla bezrobotnych mieszkańców województwa małopolskiego

27.04.2021
Grupa Doradcza Projekt spółka z o.o. uprzejmie informuje, iż w okresie od 01 marca 2021 r. do 31 marca 2023 r. realizuje na terenie całego województwa małopolskiego PROJEKT OUTPLACEMENTOWY: „ADAPTER ZAWODOWY dla mieszkańców woj. małopolskiego”.
 
Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.
 
UCZESTNICY PROJEKTU: do udziału w projekcie zapraszamy osoby mieszkające lub pracujące na terenie woj. małopolskiego, w tym wyłącznie:
  • osoby zwolnione z przyczyn niedotyczących pracownika (od utraty pracy nie może upłynąć więcej niż 6 miesięcy),
  • pracowników przewidzianych do zwolnienia,
  • pracowników zagrożonych zwolnieniem z pracy,
  • osoby odchodzące z rolnictwa. 
REKRUTACJA DO PROJEKTU: JEST PROWADZONA W SPOSÓB CIĄGŁY

FORMY WSPARCIA W PROJEKCIE to między innymi: indywidualne poradnictwo zawodowe, staże i szkolenia zawodowe, pośrednictwo pracy, dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej wraz z wypłatą wsparcia pomostowego (liczba dotacji jest ograniczona), dodatki aktywizacyjne.
 
Wszelkie informacje na temat projektu (tj. zasady udziału, udzielania wsparcia) – w tym aktualne terminy rekrutacji – będą dostępne na stronie: www.gdp-krakow.pl (przejście do zewnętrznego serwisu i otwarcie nowej zakładki) w zakładce: „Projekty” oraz pod numerem telefonu: 519 746 920 lub e-mailowo: biurogdp-krakow.pl.
 
Wszystkie formy wsparcia oraz miejsca realizacji usług są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

źr. Grupa Doradcza Projekt


Liczba wyświetleń: 677
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne