A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

25 tysięcy maseczek dla mieszkańców Gminy Limanowa

29.04.2021
Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną, zwłaszcza wskaźnik zapadalności w poszczególnych powiatach województwa małopolskiego, a także w związku ze zbliżającym się weekendem majowym, a co za tym idzie zwiększoną aktywnością mieszkańców, Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita przekazał łącznie ponad 4,5 miliona sztuk maseczek na użytek mieszkańców województwa małopolskiego.

Gminie Limanowa przydzielono 25 tysięcy sztuk jednorazowych maseczek, które trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców, a rozdysponowane zostaną za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej, szkół z terenu gminy, straży pożarnych i parafii.


Liczba wyświetleń: 170
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30