Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

25 tysięcy maseczek dla mieszkańców Gminy Limanowa

29.04.2021
Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną, zwłaszcza wskaźnik zapadalności w poszczególnych powiatach województwa małopolskiego, a także w związku ze zbliżającym się weekendem majowym, a co za tym idzie zwiększoną aktywnością mieszkańców, Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita przekazał łącznie ponad 4,5 miliona sztuk maseczek na użytek mieszkańców województwa małopolskiego.

Gminie Limanowa przydzielono 25 tysięcy sztuk jednorazowych maseczek, które trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców, a rozdysponowane zostaną za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej, szkół z terenu gminy, straży pożarnych i parafii.


Liczba wyświetleń: 736
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne