Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wizyta Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity w Urzędzie Gminy Limanowa

10.03.2021

9 marca w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity z władzami gminy i miasta Limanowa.

W spotkaniu uczestniczył Jan Skrzekut -Wójt Gminy Limanowa,  Zastępca Wójta Gminy Limanowa Wojciech Pazdan, Radny Gminy Limanowa Daniel Łącki , Dyrektor Gminnego zespołu Obsługi Szkół w Limanowej Edyta Król oraz włodarze miasta Limanowa Burmistrzowie Władysław Bieda i Wacław Zoń.

Dyskusje dotyczyły bieżącej sytuacji epidemiologicznej, funduszów inwestycyjnych jakimi dysponuje Wojewoda, prowadzonych inwestycji oraz realizowanych projektów.

Na spotkaniu były poruszane również sprawy związane z oświatą.

Jak podkreśla Wojewoda

- Dzięki wprowadzanym działaniom rządu m.in. środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych pomimo epidemii koronawirusa, można realizować szereg zadań, poprawiających jakość życia Mieszkańców. Dzięki decyzji Premiera Mateusza Morawieckiego, uruchamiającej Fundusz Przeciwdziałania COVID-19, epidemia nie zatrzymała gospodarki, a to przełożyło się na najniższe bezrobocie w Europie. To nasz wspólny sukces!

Jan Skrzekut - Wójt Gminy Limanowa nie kryje zadowolenia z wizyty Wojewody.

" Było mi niezmiernie milo gościć pana Wojewodę w  Urzędzie Gminy Limanowa. Dziękujemy, że Wojewoda przyjął nasze zaproszenie, zapoznał się z bieżącą działalnością, poznał teren i uwarunkowania lokalne. Korzystając z roli gospodarza spotkania przedstawiłem Wojewodzie podejmowane przez nas działania i wskazałem dalsze kierunki wsparcia.”Liczba wyświetleń: 928
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne