Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Szanowni Państwo,

na prośbę Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej poniżej przesyłam informację o inauguracji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP, z uprzejmą prośbą o jego rozpowszechnienie wśród lokalnej społeczności.

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ma zaszczyt poinformować o inauguracji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.
 Nabór do Konkursu trwa od 2 do 23 marca 2021 roku. Aby zgłosić się do uczestnictwa, należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, przygotować krótki materiał audiowizualny na temat Koła, a następnie przesłać wszystko pocztą elektroniczną na adres [email protected] wraz z potwierdzeniem wpisu Koła do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.

·         pytania można kierować na adres e-mail: [email protected];

·         szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie internetowej www.prezydent.pl/pierwsza-dama/konkurskgw.