Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Aktualnego harmonogramu planowanych naborów wniosków - informacja od LGD Limanowa

18.03.2021
 
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Przyjazna Ziemia Limanowska” działająca na terenie gmin: Dobra, Jodłownik, Kamienica, Limanowa (gmina wiejska), Limanowa (gmina miejska),  Laskowa, Łukowica, Słopnice i Tymbark informuje, iż perspektywa finansowa 2014-2020 zbliża się do końca.
 
W związku z powyższym Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Przyjazna Ziemia Limanowska” udostępniła link do umieszczonego na stronie www LGD aktualnego  Harmonogramu planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na rok 2021.

www.lgdlimanowa.eu/pl/61/harmonogram-naboru

Wszystkich Beneficjentów zainteresowanych składaniem wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich prosimy o zapoznanie się z Harmonogramem planowanych naborów wniosków o którym mowa powyżej. W przypadku otrzymania przez Lokalną Grupę Działania dodatkowych środków z zewnątrz Harmonogramem planowanych naborów wniosków będzie na bieżąco aktualizowany.

Harmonogram równiez w załączniku poniżej. 

Liczba wyświetleń: 989
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne