A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

15 marca - I rata podatku i opłaty za odpady komunalne

15.03.2021
 
Przypominamy mieszkańcom, że nastąpiła zmiana w funkcjonowaniu Kasy w Urzędzie Gminy Limanowa. Obsługą kasową zajmuje  się będzie Bank Spółdzielczy w Limanowej. Punkt kasowy uruchomiony jest  w budynku Urzędu Gminy - przy ulicy Matki Boskiej Bolesnej 18A.
Okienka kasowe znajdują się na parterze i czynne są w godzinach pracy Urzędu Gminy Limanowa tj. w godz. od 7.30 do 15.30. Wpłaty dokonywane przez mieszkańców na rzecz Gminy Limanowa w formie gotówkowej zwolnione są z prowizji bankowej.
UWAGA - od 1 lutego każdy mieszkaniec dokonywał będzie płatności za tzw. opłaty stałe (podatek, śmieci, wodę i ścieki) na indywidualne numery kont. W tym celu przy okienku kasowym okazać będzie trzeba blankiet wpłaty, który mieszkańcy otrzymali wraz z nakazem podatkowym, czy informacją o wysokości opłaty za odbiór odpadów komunalnych.

Wpłaty gotówkowe na rzecz gminy Limanowa będzie można również bez prowizji dokonywać w każdym oddziale Banku Spółdzielczego w tym m.in. w Męcinie, Łososinie Górnej i Limanowej.


Liczba wyświetleń: 329
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30