Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

" Budowa linii 110 kV Muchówka-Łososina" - konsultacje

22.03.2021
Szanowni mieszkańcy,
 
 22 lutego 2021 roku Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów zwrócił się do Urzędu Gminy Limanowa o rozpoczęcie wstępnych konsultacji społecznych w celu zapoznania mieszkańców gminy Limanowa  ( Łososina Górna , Młynne) z planowaną inwestycją  pod nazwą  " Budowa linii 110 kV Muchówka-Łososina", której inwestorem jest Tauron Dystrybucyjna Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie Oddział w Tarnowie.
W związku z powyższym przedkładamy Państwu mapy z zaznaczonym przebiegiem  planowanej, projektowanej  przez inwestora linii.
Nie jest to inwestycja gminna, nie mniej na prośbę inwestora, udostępniamy Państwu wstępny przebieg  planowanej  przez inwestora inwestycji i w razie pytań, w miarę naszej możliwości i wiedzy,  służymy pomocą.
Ewentualne uwagi należy kierować do Urzędu Gminy Limanowa do Wydziału Geodezji, Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska, pok. Nr 6, tel. 18 263 00 39, najlepiej do 10 kwietnia  bieżącego roku.


Liczba wyświetleń: 1554
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne