„Wróć z POWERem!" -pomoc psychologiczna dla powracających z zagranicy

19.02.2021
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie proponuje młodym powracającym z zagranicy spotkania z psychologiem. Możesz liczyć na pomoc, której potrzebujesz.
Spotkania prowadzone są zdalnie, wystarczy dostęp do internetu.

Pomoc psychologiczna jest realizowana w ramach projektu „Wróć z POWERem”. Uczestnikiem projektu może zostać osoba przez 30-tym rokiem życia, która wróciła niedawno z zagranicy i spędziła tam co najmniej 6 miesięcy.
Żeby wziąć udział w projekcie i spotkać się z psychologiem zadzwoń do nas 504 12 14 80 lub napisz [email protected]

Pomagamy młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce. Jeśli pracujesz – też mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.