Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Kijom Worci z Pisarzowej ze Srebrną Rozetą!

17.02.2021
 
Jest nam ogromnie miło poinformować Państwa o sukcesach grup kolędniczych z terenu gminy Limanowa, które osiągnęły sukcesy na ogólnopolskich przeglądach.
Zespół Regionalny Kijom Worci z Pisarzowej po wygranej w Gminnym Przeglądzie reprezentował nasz teren na 49. Ogólnopolskim Góralskim Karnawale w Bukowinie Tatrzańskiej! Kolędnicy zdobyli drugie miejsce i wywalczyli prestiżową SREBRNĄ ROZETĘ oraz nagrodę pieniężną 800,00 zł.
" Już trzeci raz uczestniczymy w tym prestiżowym wydarzeniu, jako debiutanci zdobyliśmy już pierwsze miejsce a teraz po raz drugi przyszła pora na drugie. Ogromnie żałujemy, że występy można było zaprezentować wyłącznie w formie on- line ponieważ dla nas kontakt z publicznością jest najważniejszy. Głęboko wierzymy, że ten rok będzie już normalny" - informuje kierowniczka zespołu Małgorzata Raczek.

Serdecznie gratulujemy wyniku zapewniając, że publiczność  tez z utęsknieniem czeka na bezpośredni kontakt z zespołami.

Występ: 
https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3qsApqtFYFwKEr9ep54ZUNKcLE7dieZq3mSMGXBV0BtxJdjmrh0EPfTTI&v=XkbtYTgBABM&feature=youtu.be

Protokół on line
https://www.youtube.com/watch?v=7A00H9--L5k&feature=emb_logo

Protokół:
https://goralskikarnawal.pl/protokol-posiedzenia-komisji-oceniajacej-ogolnopolski-konkurs-grup-koledniczych/?fbclid=IwAR1yIykae0eaHlasAD3jWY9zPraqqKicQEXxwa0JIZwKtycVfJtK-kFcSwI

Liczba wyświetleń: 685
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne