Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ankieta ws. opracowania Strategii Rozwoju Gminy Limanowa na lata 2021-2027

04.02.2021
Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która posłuży do przygotowania Strategii Rozwoju Gminy w latach 2021-2027. Dokument ten pozwoli nam ocenić aktualną sytuację społeczno – gospodarczą Gminy, mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia związane z jej funkcjonowaniem a także ukaże potencjał do dalszego rozwoju.
 
Zależy mi na tym, aby wszyscy mieszkańcy skorzystali z możliwości wypowiedzenia się w tak ważnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju i inwestycje realizowane na terenie Gminy, które będą służyły całemu społeczeństwu.
 
Chciałbym, aby Strategia Rozwoju Gminy stanowiła nasze wspólne dzieło, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i poprzez które wytyczone zostaną cele systematycznie i skutecznie realizowane w ciągu kilku najbliższych lat.
 
Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki prezentowane będą wyłącznie w formie zbiorczej.
 
Wypełnione ankiety proszę składać poprzez jeden z poniższych sposobów:  

- osobiście w Urzędzie Gminy Limanowa (urna na parterze przy wejściu)
- pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18b, 34-600 Limanowa
- pocztą elektroniczną na adres [email protected]
- za pośrednictwem sołtysa lub sekretariatu szkoły
                            lub wypełniając ją on-line pod linkiem https://forms.gle/E9wguCHSxsgznpGV9


Dziękuję bardzo za czas poświęcony na wypełnienie ankiety i pozdrawiam Wszystkich Państwa.


                                                              Wójt Gminy Limanowa
                                                                                                                   Jan Skrzekut     
                                                                                                                                                                                                                   


Liczba wyświetleń: 1238
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne