Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

21.01.2021
..Wrażliwość na osoby starsze jest istotną cechą cywilizacji. Cywilizacja będzie się rozwijała, jeśli potrafi szanować rozsądek, mądrość osób starszych...

Papież Franciszek

Wszystkim Babciom i Dziadkom – z okazji Ich święta pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, długich lat życia oraz wszelkiej pomyślności.
W tym szczególnym czasie pandemii, prosimy Państwa o wyjątkową ostrożność i dbanie o Siebie.
Niech ten trudny czas nie przeszkadza Państwu cieszyć się Waszym Świętem.

Dzień Babci i Dziadka jest też okazją, by podziękować Wam za: ofiarowane serce, dobroć, cierpliwość i miłość, którymi darzycie swoje wnuki każdego dnia.
Żyjcie w zdrowiu 100 lat!

Tego z całego serca Wam życzą:

​Stanisław MŁYŃSKI                                                                                          Jan SKRZEKUT
           Przewodniczący Rady                                                                                              Wójt
             Gminy Limanowa                                                                                           Gminy Limanowa