Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Tworzenie i funkcjonowanie marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich - bezpłatne szkolenie

28.01.2021
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w szkoleniu e-learningowym pn. „Tworzenie i funkcjonowanie marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich".

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli podmiotów doradczych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek naukowych oraz innych osób zainteresowanych tematyką kreowania marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich.

Szkolenie odbędzie się w terminie 15.02 – 05.03.2021 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl. Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w terminie 27.01 – 09.02.2021 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W załącznikach poniżej Harmonogram i Karta Zgłoszenia na szkolenie.

Liczba wyświetleń: 922
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne