Tworzenie i funkcjonowanie marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich - bezpłatne szkolenie

28.01.2021
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w szkoleniu e-learningowym pn. „Tworzenie i funkcjonowanie marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich".

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli podmiotów doradczych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek naukowych oraz innych osób zainteresowanych tematyką kreowania marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich.

Szkolenie odbędzie się w terminie 15.02 – 05.03.2021 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl. Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w terminie 27.01 – 09.02.2021 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W załącznikach poniżej Harmonogram i Karta Zgłoszenia na szkolenie.