A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Szlak turystyczno-rekreacyjny powstał w Wysokiem

07.01.2021
W miejscowości Wysokie odebrany został szlak turystyczno-rekreacyjny. Inwestycja składa się z dwóch altan oraz czternastu gier edukacyjnych, które zdobią Wysokie w trzech miejscach tj. przy budynku Szkoły Podstawowej, przy remizie OSP oraz przy nowo powstałym punkcie widokowym wykonanym z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego.Inwestycja powstała dzięki Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Wysokie w ramach projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW 2014-2020, za pośrednictwem LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska” przy wsparciu Gminy Limanowa, na czele z Wójtem - Janem Skrzekutem.Odbioru zadania dokonali Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Wysokie - Anna Hasior, Wiceprezes - Józef Król, Skarbnik - Władysław Lorek , członek Rady Sołeckiej  - Kazimierz Leśniak, Dyrektor szkoły - Bogdan Kożuch, Radny Gminy - Sylwester Hasior oraz Wójt Gminy Limanowa -  Jan Skrzekut.

Zadanie zostało zrealizowane przez firmę "EkoArt" z Połczyn-Zdrój za kwotę 59.655,00 zł.

Powstały szlak turystyczno - rekreacyjny stanowi teraz wizytówkę Wysokiego, będąc jednocześnie dodatkowym magnesem turystycznym miejscowości i regionu.


Liczba wyświetleń: 164
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30