Projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy „Wróć z POWERem” - sesje Mastermind

11.01.2021
Dla wszystkich przed 30-tką, którzy wrócili niedawno z zagranicy, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował nową, specjalną ofertę – projekt „Wróć z POWERem”. Jego częścią są sesje Mastermind – warsztaty kreatywne poświęcone wypracowaniu pomysłów na swój rozwój zawodowy. Sesje to spotkania w małej, kilkuosobowej grupie z trenerem, który pomoże lepiej poznać posiadane umiejętności oraz dostrzec własne możliwości.

Zainteresowany? Zadzwoń 504 12 14 80 lub napisz [email protected] i dowiedz się więcej!
Przekonaj się, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Projekt „Wróć z POWERem!” jest specjalnie dla Ciebie! Pomagamy młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce.

Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pracujemy on-line. Wszystko załatwisz w domu!

Projekt „Wróć z POWERem!"
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie