Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Powiat Limanowski ogłosił nabór wniosków o przyznanie nagród za działalność kulturalną i sportową

21.01.2021

Do dnia 31 marca br. w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Limanowej składać można wnioski o przyznanie nagród pieniężnych za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz o przyznanie nagród pieniężnych dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Podmiotami uprawnionymi do występowania z wnioskami o przyznanie nagród w dziedzinie kultury są: instytucje i stowarzyszenia kultury, samorządy miast i gmin z terenu Powiatu Limanowskiego, komisja Rady Powiatu właściwa do spraw kultury, natomiast wnioski o przyznanie nagrody za działalność sportową zgłaszać mogą kluby sportowe/stowarzyszenia kultury fizycznej mające siedzibę i działające na terenie Powiatu Limanowskiego oraz zawodnik, trener mający miejsce zamieszkania na terenie powiatu limanowskiego lub reprezentujący czy pracujący na rzecz klubów sportowych lub innych podmiotów statutowo związanych z wykonywaniem zadań z dziedziny kultury fizycznej działający w Powiecie Limanowskim.

Szczegółowe informacje na temat ogłoszonego naboru wniosków pod linkami poniżej:

Kultura: https://powiat.limanowski.pl/blog/nabor-wnioskow-o-przyznanie-nagrod-pienieznych-za-osiagniecia-w-dziedzinie-tworczosci-artystycznej-upowszechniania-i-ochrony-kultury/

Sport: https://powiat.limanowski.pl/blog/nabor-wnioskow-o-przyznanie-nagrod-pienieznych-dla-osob-wyrozniajacych-sie-osiagnieciami-w-dzialalnosci-sportowej/ 

Liczba wyświetleń: 743
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne