A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dzień Babci i Dziadka w Oddz. Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Mordarce

22.01.2021
Tradycyjnie jak co roku w Szkole Podstawowej w Mordarce przygotowano się do niepowtarzalnego Święta jakim jest „Dzień Babci i Dziadka”. Ze względu na sytuację epidemii, w tym roku obchody tego wyjątkowego dnia przybrały nieco inną formę. Dziadkowie nie mogli przybyć do szkoły, by obejrzeć występy swoich ukochanych wnuków, jednak dzieci z klas 0 przygotowały dla Nich wyjątkową niespodziankę - recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, uczestniczyły w „quizach wiedzy” na temat swoich dziadków. Wszystkie ich starania Dziadkowie mogli obejrzeć na nagraniach, które wychowawcy zamieścili na szkolnej stronie Facebook.

Przedszkolaki włożyły całe serce w przygotowanie występu oraz upominków dla swoich ukochanych Babć i Dziadków.Ważnym działaniem było również wykonanie kartek edukacyjnych w ramach Akcji „ Wnuczka, Wnuczek edukuje – Babcia, Dziadek się stosuje” we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Limanowej. Przedszkolaki wykonały laurki z przesłaniem treści profilaktycznych dla Dziadków:

Droga Babciu, Dziadku drogi
ślę życzenia i przestrogi.
Szczęścia, zdrowia i rozsądku,
dla Was wszystkich bez wyjątku.
Bo oszuści jak ta zmora
upatrzyli dziś seniora.
Policjantem, urzędnikiem,
takim chcą Was nabrać trikiem.
Nie daj nabrać się na wnuczka
to kolejna jest ich sztuczka.
Urządzenia też chcą sprzedać
róbcie wszystko by się nie dać!
By nie zostać oszukanym,
przez swą ufność pokaranym.”
 
Mamy nadzieję, że Wszystkim Babciom i Dziadkom nasze występy umiliły ten trudny czas. Życzymy Wam dużo zdrowia, siły oraz uśmiechu na kolejne lata! Pamiętajcie również o swoim bezpieczeństwie! My dzieci wiemy, iż Wasze dobre i ufne serca już nigdy więcej nie dadzą się nabrać oszustom!


/Barbara Ryś/

Liczba wyświetleń: 268
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30