Decyzja Marszałka Woj. Małopolskiego zatwierdzająca dokumentację projektu budowy linii kolejowej

28.01.2021
Decyzja Marszałka Województwa Małopolskiego zatwierdzająca "Dokumentację geologiczno-inżynierską dla określenia warunków geologiczno-inżynierskich dla zadania pn. Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn."Budowa nowej linii kolejowej Podłęże - Szczyrzyc - Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka - Nowy Sącz - Etap I: prace przygotowawcze "Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla kontraktu pn."Modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka - Nowy Sącz" - Odcinek D tj. od km 48,600 do km ok. 61,220 (12,8 km) - Limanowa - boczn. szl. Klęczany w tym Męcina.

Pełna treść Decyzji wraz z Uzasadnieniem w załączniku poniżej.