Kolejne wyremontowane drogi

23.12.2020
W dniu 22 grudnia br. miał miejsce odbiór kolejnych odcinków wyremontowanych dróg gminnych o długości 900 m i  łącznej wartości 216 082,00 zł.
Pierwsze z zadań polegało na remoncie drogi Siekierczyna – Morgi na odcinku o długości ok 300 m, zniszczonej w wyniku intensywnych opadów deszczu w czerwcu br. Zadanie o wartości 86 871,21 zł zrealizowało Przedsiębiorstwo  Drogowo – Mostowego  LIMDROG Sp. z o. o.

Drugie z odebranych zadań dotyczyło modernizacji 600 metrowego odcinka drogi Mordarka do Lisa. Wartość robót zrealizowanych przez firmę  ZIBUD Sp. z o. o.  z Kamienicy wyniosła 129 210,79 zł.
W odbiorze zadań uczestniczyli wójt Jan Skrzekut, zastępca wójta Wojciech Pazdan, Kierownik Wydziału Inwestycji  i Funduszy Europejskich Stanisław Piegza oraz sołtysi wsi Tomasz Pałka z Siekierczyny oraz Kazimierz Wojtas z Mordarki oraz radny gminy Limanowa Adam Ryś .

Zadania odebrano w obecności Inspektora Nadzoru Janusza Liptaka  oraz przedstawicieli  wykonawcy inwestycji.