Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Załatwiajmy w urzędzie tylko najpilniejsze sprawy!

02.11.2020
Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju bardzo prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Limanowa do niezbędnego minimum.
 
Przypominamy o możliwości załatwiania najpilniejszych spraw bezpośrednio z urzędnikiem.  Na parterze w urzędzie jest przygotowane stanowisko do obsługi interesantów. Będzie tam czekał na Państwa pracownik, który ułatwi załatwienie sprawy poprzez zadzwonienie po merytorycznie odpowiedzialną osobę, lub o ile to możliwe sam złatwi sprawę.

 
Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej odległości pomiędzy czekającymi petentami oraz o zakładaniu maseczki.


Wybierając się do Urzędu starajmy się wcześniej nawiązać kontakt z wydziałem i przygotować potrzebne dokumenty w taki sposób, aby nie blokować przez dłuższy czas stanowiska obsługi znajdującego się na parterze budynku.

Bardzo prosimy o przestrzeganie wszystkich zaleceń sanitarno-epidemiologicznych, które obowiązują na terenie kraju. Jeżeli chodzi o wizytę w urzędzie to najważniejszą rzeczą jest posiadanie maseczki i ewentualnie rękawiczek jednorazowych, zachowanie odpowiedniej odległości od kolejnych interesantów oraz dezynfekcja rąk. W budynku czekają na Państwa instrukcje w jaki sposób należy postępować.

Jeżeli chcecie Państwo złożyć podanie lub przekazać inną korespondencję to wystarczy wrzucić dokumenty do urny znajdującej się wewnątrz budynku, skąd zostaną przekazane do sekretariatu i na dziennik podawczy.


Uprzejmie informujemy, że niezmiennie kasa Urzędu jest czynna w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 8:00 do 15:00. Przerwa techniczna od godziny 11:00 do 11:15.

Aby dokonać wpłaty wchodzimy przez specjalnie zamontowane drzwi, udając się do skrzydła B na półpiętrze gdzie mieści się kasa.  Wykonujemy zamierzoną czynność  i  w miarę możliwości sprawnie udajemy się do wyjścia, by także inni mogli skorzystać  z kasy. Po dokonaniu płatności nie przemieszczajmy się  niepotrzebnie do innych pokojów w urzędzie.. Gdy mamy potrzebę załatwienia jakiejś innej sprawy wracamy na stanowisko obsługi klienta i tam czekamy na merytorycznie odpowiedzialnego pracownika.

Jeżeli mamy jakąś niecierpiącą zwłoki sprawę skontaktujmy się z urzędem telefonicznie by omówić problem/sprawę, być może uda się ją załatwić bez bezpośredniej wizyty.  

Apelujemy także o zachowanie odstępów pomiędzy osobami oczekującymi na dokonanie wpłat. Zachęcamy Państwa do dokonywania płatności przelewem, bez konieczności wizyty w urzędzie.Prosimy o wizytowanie urzędu tylko w sprawach najpilniejszych!

Przestrzegajmy wydanych zaleceń i szanujmy siebie oraz pozostałych interesantów.


Liczba wyświetleń: 2637
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne