Wystawa prac konkursowych oraz grafik do publikacji "Zmierz się z Bidą Galicyjską"

12.11.2020
Działając w imieniu Marszałka Województwa Małopolski oraz PBW Nowy Sącz Fundacja Pro-Vincja zaprasza do oglądania prac konkursowych oraz ilustracji do publikacji "Zmierz się z Bidą Galicyjską - terenowo-salonowa gra RPG". Wystawa prac znajduje się w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w  Limanowej - od 5 do 30 listopada br.

Prezentowane prace to m.in. obrazki dzieci szkolnych, które wzięły udział w konkursie pn. " Zmierz się z Bidą Galicyjską" przedstawiające dawne życie na wsi galicyjskiej.
Barwne i ciekawe ilustracje książkowe obrazują opowiadania zawarte w publikacji. Są one rzeczywistymi zdarzeniami w przeszłości i życiu naszych przodków.  „Zmierz się z Bidą Galicyjską – terenowo-salonowa gra RPG" to nietypowa promocja limanowszczyzny, Beskidu Wyspowego i subregionu sądeckiego, będąca równocześnie inspiracją do spacerów, poznania przeszłości i poznania ciekawych wydarzeń.
Aby otrzymać tę publikację oraz zagrać w tę nietypową grę wystarczy skontaktować się pod nr tel. 666997644, napisać na [email protected], lub też wejść na profil Fundacji Pro-Vincja i napisać wiadomość przez czat.  Dodatkowe informacje na plakatach i ulotkach.

"Projekt finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego"