Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wystawa prac konkursowych oraz grafik do publikacji "Zmierz się z Bidą Galicyjską"

12.11.2020
Działając w imieniu Marszałka Województwa Małopolski oraz PBW Nowy Sącz Fundacja Pro-Vincja zaprasza do oglądania prac konkursowych oraz ilustracji do publikacji "Zmierz się z Bidą Galicyjską - terenowo-salonowa gra RPG". Wystawa prac znajduje się w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w  Limanowej - od 5 do 30 listopada br. 
 
Prezentowane prace to m.in. obrazki dzieci szkolnych, które wzięły udział w konkursie pn. " Zmierz się z Bidą Galicyjską" przedstawiające dawne życie na wsi galicyjskiej. 
Barwne i ciekawe ilustracje książkowe obrazują opowiadania zawarte w publikacji. Są one rzeczywistymi zdarzeniami w przeszłości i życiu naszych przodków.  „Zmierz się z Bidą Galicyjską – terenowo-salonowa gra RPG" to nietypowa promocja limanowszczyzny, Beskidu Wyspowego i subregionu sądeckiego, będąca równocześnie inspiracją do spacerów, poznania przeszłości i poznania ciekawych wydarzeń.
Aby otrzymać tę publikację oraz zagrać w tę nietypową grę wystarczy skontaktować się pod nr tel. 666997644, napisać na [email protected], lub też wejść na profil Fundacji Pro-Vincja i napisać wiadomość przez czat.  Dodatkowe informacje na plakatach i ulotkach.
 
 
"Projekt finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego" 
 
 


Liczba wyświetleń: 693
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne