A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkanie autorskie online dla dzieci ze znaną pisarką Elizą Piotrowską - 27 listopada

20.11.2020
Biblioteka Publiczna w Limanowej organizuje spotkanie autorskie dla dzieci ze znaną pisarką Elizą Piotrowską, autorką uwielbianej przez milusińskich serii o Tupciu Chrupciu. Spotkanie w formie nagrania będzie zamieszczone na stronie MBP w Limanowej i dostępne przez tydzień. Premiera odbędzie się w piątek 27 listopada o godz. 10.00.
 
Organizatorzy przedsięwzięcia zachęcają dzieci / uczniów / czytelników do obejrzenia spotkania. Do pisarki można nadsyłać do poniedziałku /do godz. 15.00/ pytania  -  te dotyczące samej autorki i jej twórczości, ale też pytania ogólne, związane z Jej ulubionymi bajkami, książkami, kto czytał małej Elizie w dzieciństwie, czego się bała i o czym jeszcze chciałaby napisać książkę....to tylko małe podpowiedzi organizatorów spotkania bowiem, najmłodsi czytelnicy zapewne najlepiej  wiedzą o co bohaterkę spotkania chcą zapytać.

Pytania można kierować na e-maila: [email protected]

/MBP w Limanowej/Liczba wyświetleń: 263
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30