Spotkanie autorskie online dla dzieci ze znaną pisarką Elizą Piotrowską - 27 listopada

20.11.2020
Biblioteka Publiczna w Limanowej organizuje spotkanie autorskie dla dzieci ze znaną pisarką Elizą Piotrowską, autorką uwielbianej przez milusińskich serii o Tupciu Chrupciu. Spotkanie w formie nagrania będzie zamieszczone na stronie MBP w Limanowej i dostępne przez tydzień. Premiera odbędzie się w piątek 27 listopada o godz. 10.00.

Organizatorzy przedsięwzięcia zachęcają dzieci / uczniów / czytelników do obejrzenia spotkania. Do pisarki można nadsyłać do poniedziałku /do godz. 15.00/ pytania  -  te dotyczące samej autorki i jej twórczości, ale też pytania ogólne, związane z Jej ulubionymi bajkami, książkami, kto czytał małej Elizie w dzieciństwie, czego się bała i o czym jeszcze chciałaby napisać książkę....to tylko małe podpowiedzi organizatorów spotkania bowiem, najmłodsi czytelnicy zapewne najlepiej  wiedzą o co bohaterkę spotkania chcą zapytać.

Pytania można kierować na e-maila: [email protected]

/MBP w Limanowej/