A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Promesa na ponad 1 mln 700 tys. zł na drogę z Siekierczyny do Jabłońca i Starej Wsi odebrana

25.11.2020
W dniu dzisiejszym tj. 25 listopada Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut z rąk Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Wicewojewody Józefa Leśniaka odebrał czek potwierdzający przyznanie dofinansowania w ramach dodatkowego naboru z Funduszu Dróg Samorządowych na 2020 rok.

Wręczenie promes miało miejsce w delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu, a w uroczystości uczestniczyli  posłanka Anna Paluch oraz posłowie Wiesław Janczyk i Patryk Wicher.


 
Promesy  na remonty dróg i poprawę infrastruktury oprócz Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta odebrali także samorządowcy z powiatu nowosądeckiego, miasta Gorlice, gminy Krynica Zdrój i  gminy Korzenna. Czek na kwotę 1 736 377,00 zł  Gmina Limanowa pozyskała na zadanie związane z przebudową drogi z Siekierczyny do Jabłońca i Starej Wsi na odcinku o długości 1,434 km.

 
/fot.: www.facebook.com/janczykwieslaw ; www.tv28.pl/


Liczba wyświetleń: 246
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30