Powszechny Spis Rolny 2020 - konkurs dla twórców ludowych w Małopolsce pt. „Skarby z mojej wsi"

12.11.2020
Powszechny Spis Rolny 2020 trwa! Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie dla twórców ludowych w Małopolsce pt. „Skarby z mojej wsi".

Celem konkursu jest promocja Powszechnego Spisu Rolnego 2020 wśród twórców ludowych i społeczności lokalnej, a także promocja twórczości artystów, tradycji i kultury ludowej Małopolski.

Konkurs potrwa do 21 listopada 2020 r. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy w trzech kategoriach: rękodzieło, wyrób kulinarny, utwór literacki lub muzyczny. Prace przesyłać można w dowolnej technice i z użyciem dowolnych materiałów, w którym znajdzie się nawiązanie do trwającego Powszechnego Spisu Rolnego 2020 oraz poruszona będzie tematyka rolnictwa, życia na wsi i pracy na roli.

Organizatorem jest Urząd Statystyczny w Krakowie.

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Regulamin konkursu wraz z załącznikami  - poniżej.