A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Powszechny Spis Rolny 2020 - Konkurs „Aktywni rolnicy w Małopolsce”

04.11.2020
Celem promocji Powszechnego Spisu Rolnego 2020 Urząd Statystyczny w Krakowie ogłosił Konkurs „Aktywni rolnicy w Małopolsce”. Konkurs trwa od 22 października do 20 listopada 2020 r., a udział w nim jest bezpłatny.
 
Adresowany on jest, za pośrednictwem gmin w województwie małopolskim, do zamieszkujących te gminy rolników lub użytkowników gospodarstw rolnych zlokalizowanych w tych gminach, którzy poprzez udział w Powszechnym Spisie Rolnym dają możliwość zaprezentowania gminy na łamach prasy drukowanej, portalu internetowego oraz mediów społecznościowych.

Nagrodą w konkursie będzie artykuł o gminie, który oprócz podkreślenia zaangażowania mieszkańców w spis rolny, będzie zawierał ogólne informacje o gminie, jej walorach turystycznych i inwestycyjnych, krótki wywiad z włodarzami gmin. Artykuł zostanie opublikowany w prasie drukowanej oraz na portalu internetowym. Dodatkowo o zwycięskiej gminie powstanie krótki film, który zostanie zaprezentowany w mediach społecznościowych Urzędu Statystycznego w Krakowie (Facebook, Twitter, YouTube).

Do nagrody zostanie wytypowana gmina o najwyższym udziale spisanych gospodarstw w dniu 20 listopada.

Szczegóły dot. udziału w Konkursie określa Regulamin  - w załączniku poniżej.

Informacje dotyczące Konkursu znajdują się na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Krakowie https://krakow.stat.gov.pl/powszechny-spis-rolny-psr-2020/konkursy/Liczba wyświetleń: 476
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30