A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

POWIATOWY KONKURS „NA PAPIESKICH SZLAKACH BESKIDÓW I GORCÓW”

17.11.2020
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Limanowskiego do udziału w Powiatowym Konkursie pt. „Na papieskich szlakach Beskidów i Gorców” organizowanym w roku jubileuszu 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.
 
Rok 2020 jest wyjątkowy ze względu na obchodzoną 100. rocznicę urodzin wielkiego Polaka – Papieża Jana Pawła II. Niestety panująca pandemia COVID-19 uniemożliwia w pełni cieszyć się z tego wspaniałego jubileuszu. Zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Na papieskich szlakach Beskidów i Gorców”, który nawiązuje do tradycji organizowanego od 18 lat XVIII Gwiaździstego Rajdu Szlakami Świętego Jana Pawła II.
 
Konkurs będzie przeprowadzony w trzech formach:
– literackiej pisząc wiersz
– graficznej tworząc grafikę nawiązująca do pieszych pielgrzymek św. Jana Pawła II
– fotograficznej wykonując fotografię prezentującą szlaki papieskie Beskidów i Gorców

Regulaminy w załącznikach poniżej.
 
Na zwycięzców czekają cenne nagrody, a ich prace zostaną opublikowane w okolicznościowym albumie pokonkursowym, który zostanie wręczony uczestnikom konkursu oraz przekazany szkołom noszącym imię Św. Jana Pawła II”.

Organizatorzy:
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Jana Pawła II w Limanowej, Powiat Limanowski, Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Fundacja Szlaki Papieskie.Liczba wyświetleń: 318
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30