Małopolski projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy - „Wróć z POWERem!”

18.11.2020
Małopolski projekt „Wróć z POWERem!” oferuje wszystkim młodym powracającym z zagranicy tłumaczenie dokumentów. Jeśli:
  • masz mniej niż 30 lat,
  • byłeś niedawno za granicą co najmniej pół roku lub zamierzasz wrócić do Małopolski,
nasz projekt jest dla Ciebie!
Tłumaczymy pisemnie. Dokumenty urzędowe i zwykłe opinie pracodawców. Wszystko to, co jest Ci potrzebne do pracy lub nauki w Polsce.

Pandemia to dla nas wszystkich trudny czas. Rozumiemy, że wolisz teraz zostać w domu. Dla nas to nie problem. My też mamy home office. Nie musisz nigdzie wychodzić, żeby zostać uczestnikiem naszego projektu.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
500 573 931, 515 995 474, 12 619 84 40
lub napisz: [email protected]

Do zobaczenia na małym (telefon) lub dużym (laptop) ekranie!

Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

/Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie/