A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich pt. „Polska smakuje na Boże Narodzenie"

25.11.2020
Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu województwa małopolskiego do wzięcia udziału w Konkursie "Polska smakuje na Boże Narodzenie".
 
Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy, obejmującej łącznie prezentację i opracowanie rysu historycznego przepisu na regionalną potrawę, która jest tradycyjną potrawą bożonarodzeniową, charakterystyczną dla regionu działania danego Koła Gospodyń Wiejskich oraz potrawy wg. przepisu i wykonanie zdjęcia tej potrawy.

Celem konkursu jest zachowanie w pamięci przepisów na tradycyjne, regionalne potrawy bożonarodzeniowe, promowanie regionalnych potraw, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych związanych ze świętami Bożego Narodzenia, kształtowanie nawyków zakupowych poprzez świadomy wybór polskich produktów pochodzących od lokalnych producentów i rolników, popularyzacja wiedzy oraz podniesienie świadomości w zakresie patriotyzmu konsumenckiego.

Formularze zgłoszeniowe i prace konkursowe należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej drogą mailową w terminie do 9 grudnia 2020 r. na adres: [email protected] podając w tytule maila: KONKURS - "Polska smakuje na Boże Narodzenie".

Poniżej w załączniku -  REGULAMIN KONKURSU.

 


 


Liczba wyświetleń: 280
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30