„Koło ARiMR – w sercu wsi” - konkurs dla KGW

10.11.2020
Małopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich z Małopolski i zarejestrowanych w ARiMR.
Już od jutra można dokonywać zgłoszeń ( do 15 listopada).
Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 3 do 5 min.) obrazującego sposoby wykorzystania przez KGW otrzymanej z ARiMR pomocy finansowej. W filmie powinno znaleźć się logo i nazwa KGW (lub sama nazwa KGW, jeśli Koło nie ma logo) oraz logo ARiMR z pełną nazwą instytucji.
W załączeniu  regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy wraz załącznikami .
Zachęcamy Koła Gospodyń Wiejskich do uczestnictwa w konkursie.

Najpierw odbędą się etapy wojewódzkie, a spośród wyłonionych w ten sposób laureatów wybrane zostaną trzy najlepsze prace konkursowe w całej Polsce.
KGW zdecyduje, co chciałoby otrzymać w ramach kwoty przeznaczonej dla laureatów. W całej Polsce będą to nagrody rzeczowe wartości: I miejsce 2000 zł. II miejsce 1200 zł, III miejsce – 800 zł). W etapie ogólnopolskim nagrody niespodzianki ufundował Prezes ARiMR.

Informacje na naszym Facebooku i na stronie https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/konkursu-pt-kolo-arimr-w-sercu-wsi.html